اعطای نمایندگی فروش اقساطی تمامی کالاها و تامین سرمایه VIP
اطلاعات تماس شرکت
پاسخگوی تماس: امور نمایندگان
شماره ثابت: 021-75990
شماره ثابت: 021-75990
اینستاگرام: @holdingaghsat.iran
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم

نکته مهم : ما سرمایه گذار مستقل هستیم و به هیچ وجه واسطه گری پول بانک ها و موسسات دیگر را انجام نمی دهیم. 

این شرکت در سال 1385 فعالیت خود را آغاز نموده و با 15 سال سابقه درحوزه سرمایه گذاری توانسته گام موثری را درجهت استفاده طیف وسیعی از جامعه بردارد و با تخصیص بودجه مالی مناسب بستری را فراهم آورد که در قالب طرح های متنوع شاغلان در بخش‌های کشاورزی، حمل ونقل، صنعت، ساختمان و بازار فروش کالاو خدمات ازسرمایه شرکت بهره‌مند گردند.


دعوت به همکاری

این شرکت با بیش از 170 نماینده در شهرهای مختلف جهت توسعه و گسترش فعالیت خود اقدام به جذب نمایندگی درسراسر کشور نموده است.

نکته مهم :متقاضی حتما می بایست یکی از حوزه های کاری را برای شروع انتخاب کند.

حوزه اعتبار

از آنجا که موضوع معیشیت خانوار و کمک مالی به کسب و کارهای کوچک درکانون توجهات این شرکت قراردارد، با در نظر گرفتن چند بسته مالی با ارقام مختلف تحت قالب کارتهای نقدی بستری را فراهم کرده تا عموم مردم از سرمایه های این شرکت برای ساماندهی به وضعیت مالی خوداستفاده کنند، و به عبارتی این شرکت اشخاص واجد شرایط که نیاز به تامین مالی دارند را از طریق نمایندگان خود در شهرهای مختلف شناسایی کرده و این منابع مالی را در قالب کارتهای اعتباری در اختیارعموم قرارمیدهد.

هر خانواده ایرانی به تعداد اعضای خانواده خود میتوانند از این کارتهای اعتباری بهره مند شوند.

هر نماینده به عنوان یک بنگاه اقتصادی در حوزه سرمایه گذاری پل ارتباطی بین سرمایه شرکت و متقاضیان واجد شرایط در شهر خود خواهند بود.

ویژگی منحصر به فرد این طرح:

  • دسترسی به عموم ازاد می باشد.
  • پروسه تشکیل پرونده تا دریافت کارت های نقدی کوتاه می‌باشد.
  • این مجموعه کمترین سود برای باز پرداخت را نسبت به شرکت‌ها و مجموعه های دیگر دارد.
  • نماینده به طور میانگین 5 الی 10درصد از مبلغ را به عنوان درآمد ماهیانه مطابق با صورت وضعیت های ماهیانه دریافت خواهند کرد.

درآمدماهیانه هر نمایندگی به طور میانگین 40 میلیون تومان خواهند بود.

  • این سرمایه در قالب کارتها با موجودی نقدی متغیر و باز پرداخت اقساط 1 الی 18ماه تحت عنوان سرمایه گذاری در حوزه های کشاورزی فروش، کارآفرینی، راه اندازی کسب وکار، کارگاهی، کار گشایی و غیره به متقاضی عرضه می گردد.

حوزه ساخت:

شما با اخذ نمایندگی در این حوزه می توانید تنها  پیمانکار اقساطی در حوزه ساختمان در شهر خود باشید که همه پروژه های عمرانی و معماری را در زمینه های تعمیرات منزل، ساخت واحد های کوچک، تغییر در نقشه، تکمیل فرآیند ساخت، نماسازی، دکوراسیون داخلی و ....

تا سقف 3 میلیارد ریال را به صورت اقساطی برای مردم شهرستان به انجام برسانید و از سود سرشار از آن بهره‌مند گردید که این امکان با استفاده از منابع شرکت برای شما فراهم گردیده است.

نماینده به طور میانگین 7 الی 12 درصد از مبلغ کل پروژه های عمرانی و معماری دردست اقدام را به عنوان درآمد ماهیانه مطابق با صورت وضعیتهای ماهیانه دریافت خواهند نمود و براین اساس میانگین درآمد ماهیانه شعبه نمایندگی 40 میلیون تومان خواهند بود.

حوزه سرمایه: 

حوزه سرمایه حوزه کمک به کسب وکار هاست چه در مرحله راه اندازی کسب و کار و چه در زمینه توسعه کسب و کار.

نماینده در این عرصه می تواند با شناسایی و معرفی افراد و کسب و کارهای شایسته دریافت تسهیلات؛سرمایه های مجموعه را به سمت شکوفایی اقتصادی شهر خود هدایت نماید. این هلدینگ آمادگی دارد تا با هدایت نمایندگان خود در هر شهر حمایت مالی کاملی از واحدهای صنفی مستقل که مستعد پذیرش بسته تسهیلاتی این شرکت هستند را به عمل آورد.بدیهی ست شما با فعالیت در این حوزه علاوه بر کمک به اقتصاد همشهریان خود می توانید به نحو مطلوبی از درآمد سرشار این کسب وکار بهره مند گردید.

حوزه کالا:

این حوزه گسترده پهنه فعالیت را برای نماینده ایجاد می‌کند ، به نحوی که نماینده میتواند در فروش انواع گوشی موبایل، تبلت، لب تاپ، کامپیوتر، گوشی تلفن، پرینتر، تلوزیون ال ای دی، انواع لوازم خانوادگی، جهیزیه، انواع فرش، دوربین  عکاسی و فیلمبرداری ،بلیط هواپیما ،تورهای داخلی و خارجی ، انواع لوازم ورزشی، تردمیل، شکاروصیادی ،ابزار آلات برقی، مبلمان، موتور سیکلت، دو چرخه و غیره مشارکت داشته باشد.

همچنین نماینده قابلیت عقد قرارداد  با کلیه صاحبان مشاغل صنفی، خدماتی و تولیدی به منظور عرضه محصولات آنها به بازار با شرایط فروش اقساطی و ارائه تسهیلات به مشتریان آنها را کسب می نمایند .

از انجا که نمایندگان 5 الی 10 درصد مبلغ هر فاکتور فروش را سهم می‌برند با توجه به تنوع در بازار حوزه کالا درآمد ماهیانه آنها طبق آمار مستند ماهیانه از 20 تا 80 میلیون تومان است .

توجه داشته باشید که به مانند سایر شرکتها و مجموعه ها واسطه پول و سرمایه دیگران نیستیم و بااستقلال کامل با سرمایه خودمان کار میکنیم و به همین دلیل این مجموعه کمترین میزان سود تسهیلات را نسبت به تمامی شرکتها و مجموعه های دیگر دارد.

حوزه خودرو:

هلدینگ اقساط ایران در بخش خودرو با محدودیت فروش اقساطی خودرهای  سبک و سنگین در  قالب اقساط 24 ماهه با تنوع  وسیع و همچنین در بخش فروش لوازم یدکی، لاستیک، تعمیرات، بیمه و پرداخت های خلاقی در قالب اقساط 14 ماهه نماینده فعال می پذیرد.

در زمینه لوازم یدکی، قطعات، لاستیک و تعمیرات تمامی خودروهای ایرانی، خارجی سبک ، سنگین و  ماشین آلات کشاورزی و راهسازی نیز تحت پوشش این بخش خواهند بود.

سقف میزان تسهیلات تا 3 میلیارد ریال مجاز می باشد. نماینده با فعالیت در این حوزه و افتتاح خط کاری مستقل و مجزا در ان میتواند به درآمدی بالاتر از حداقل پانصد میلیون ریال ماهیانه دست یابند.

حوزه هایپر :

توزیع سبد های مواد غذایی، بهداشتی و پروتینی در قالب اقساط 4 تا 6 ماه بدون سود و کارمزد توسط نمایندگان این حوزه صورت میپذیرد.

این سبدهای محتوی ارزاق عمومی و اساسی پر مصرف خانوار می باشند که همگی   از برندهای روز و پر طرفدار تهیه گردیده ودسترسی ساده تمامی خانوارهابه سادگی  به  این سبدها  برقرار می باشد.

نماینده  علاوه بر اینکه می تواند پرسنل  ادارات و سازمانها را تحت قالب قرارداد کسر از حقوق پوشش دهد قادراست که به سایر افراد نیز تنها در صورت داشتن یک برگ چک صیادی فاقد برگشتی ارائه خدمات دهد، که این موضوع و مصرفی بودن کالای حوزه هایپر سبب کارکرد پرتیتراژ و درآمدزدایی بالای نماینده در این حوزه می‌باشد.

حوزه پزشکی و درمانی :

نماینده در این حوزه با برقراری ارتباط با شاغلین در صنعت پزشکی و درمانی شهر مورد نظر مانند بیمارستانها، مراکز جراحی زیبای کلینک های دندانپزشکی پزشکان، فیزیوتراپها، مراکز چشم پزشکی، فروشندگان تجهیزات پزشکی و درمانی و غیره تمامی فعالیتهای اقساطی این افراد و مراکز را تحت پوشش خود خواهند پرداخت.

استقبال مردم علی الخصوص در شهرهای بزرگ از خدمات این حوزه سبب گشته که نمایندگان شاغل در این حوزه جراحی زیبایی  و دندانپزشکی را بهترین راه کسب درآمد در حوزه فروش اقساطی بدانند.

حوزه کشاورزی :

اگر شهر شما کشاورزی پر رونقی  دارد، بهترین  گزینه برای  شما حوزه کشاورزی خواهد بود که ما در این حوزه در قالب اقساط 1 الی 12 ماه به صورت مضاربه 6 ماهه یا فروش اقساطی 3 ماه یکبار به ارائه خدمت میپردازیم و درتمامی زمینه های فروش کود، بذر سموم کشاورزی، تجهیزات و ادوات کشاورزی ،تجهیزات آبیاری، حفرچاه، احداث گلخانه ،ساخت استخر کشاورزی یا پرورش ماهی و ملزومات مورد نیاز مرغداران و دامداران فعال می باشیم

جهت کسب اطلاعات بیشتر و همکاری با ما تماس بگیرید.

شرایط مورد نیاز:
مغازه/دفتر
انبار
نیروی کار
سرمایه مورد نیاز:
بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان
سابقه کار مورد نیاز:
مهم نیست