اعطای نمایندگی فروش و آموزش رباتیک کودکان و نوجوانان
اطلاعات تماس شرکت
پاسخگوی تماس : داود صفیری
   
شماره ثابت : 02177168537
شماره همراه : 09124771429
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
موسسه و شرکت خلاق و در شرف دانش بنیان سرزمین ربات‌ها، تخصصی‌ترین مجموعه آموزشی طراحی، تولید و آموزش ربات‌های آموزشی کودکان و نوجوانان در سطح کشور می باشد، در برخی از مناطق تهران، برخی از شهرهای کشور ( به غیر از تبریز، اسلامشهر، رشت و املش، همدان ) نماینده آموزش و فروش می‌پذیرد.
موسسه موظف است کلیه سیلابسهای آموزشی و ربات های آموزشی و بسته های آموزشی را که کاملترین دوره های آموزشی در سطح کشور هست در اختیار نماینده/ نمایندگان قرار دهد و 20 درصد از فروش ربات ، به نمایندگان تعلق خواهد کرفت.

اسباب بازی ها از 5 هزار تومان به بالا می باشد و همچنین رباتها از 70 هزار تومان تا 900 هزار تومان می باشد.
صفر تا صد کار رباتیک به نمایندگان آموزش داده می‌شود و خیلی زود متبحر می‌شوند
فرد معتمد دارای یکی از رشته های مدیریت، بازاریابی، آی تی، برنامه نویسی، الکترونیک و مکانیک و رشته های مرتبط مناسب کار می باشند، در صورت درخواست چند فرد، اولویت با افراد با سابقه تدریس و یا آموزشگاه داری جهت نمایندگی می باشد. سایر رشته ها نیز با شرایطی می توانند فعالیت داشته باشند.

نماینده انحصاری استانی یا شهرهای بزرگ: مبلغ 1 میلیون و پانصد هزار تومان بابت هزینه های سالیانه نمایندگی و 25 درصد تعرفه شهریه، بابت پشتیبانی کامل سخت افزاری و نرم افزاری در اختیار موسسه گذارد و موسسه موظف است صرفا نمایندگی را در استان یا آن شهر بزرگ، به ایشان واگذار نماید- میزان سفته 50 میلیون تومان، داشتن ملک مخصوص آموزش به صورت مالکیت و یا حداقل به صورت استیجاری یکساله مورد نیاز می باشد.
نماینده فعال غیر انحصاری : صرفا با پرداخت 25 درصد تعرفه شهریه و حتی بدون نیاز به مکان خاص آموزشی، (جهت آموزش و فروش محصولات در مراکز آموزشی شهر مورد نظر با تفاهمنامه همکاری نمایند) مورد حمایت و پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری موسسه قرار خواهد گرفت میزان سفته 10 میلیون تومان

نماینده فعال فروش : در سطح کشور، (یک یا چند شهر) به صورت پورسانتی در پلانهای مختلف محصولات اسباب بازی های آموزشی و کمک آموزشی و ربات های آموزشی ، جهت هماهنگی تعرفه ها با دفتر موسسه تماس بگیرید.

نماینده‌یاب ثبت شده و قابل اعتماد است.

نماد اعتماد الکترونیکی نماد ستاد ساماندهی

نماینده‌یاب نمادهای اعتماد الکترونیکی را دارد