جذب نمایندگی فروشگاه زنجیره ای جانبو
اطلاعات تماس شرکت
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
فروشگاه جانبو به منظور توسعه فروشگاههای خود اقدام به جذب نماینده مینماید.
فروشگاه های جانبو به عنوان اولین فروشگاه های دارای تخفیف مستمردر ایران تاسیس گردید وهمواره سعی دارد با ارائه 800 محصول با کیفیت، خدماتی نوین در این زمینه ارائه نماید.
هدف با جانبو در ابتدای امر توسعه تعداد فروشگاههای خود به 150 عدد بود که براحتی محقق گردید و در سال 2015 به هدف خود رسید.جانبو با اولویت دادن به مفهوم کیفیت محصول و رضایت مشتری و با تکیه بر سیاست مدیریت هزینه، پیشرفت سریع و مستمر خود را ادامه می دهد و در سال 2016 با افتتاح یکصد فروشگاه جدید در سه منطقه مختلف شمار فروشگاه های خود را به عدد 250 فروشگاه رسانید که این عملیات به سرعت در حال پیشرفت است .جانبو همواره فعالیت های خود را بر پایه اعتماد به مشتریان و تامین کنندگان درجهت ارائه خدمات بهینه ادامه میدهد.

مفهوم کیفیت بالا در جانبو
حلقه کیفیت جانبو تمام مراحل خرید از تامین کنندگان تا توزیع و مصرف مشتری را در بر دارد. همچنین خدمات خود را با تمرکز بر اطمینان از محصول و رضایتمندی مشتری هدف گذاری می نماید. جانبو سطح خدمات رسانی را با تکیه بر آموزش مستمر پرسنل به حد استاندارد رسانده و در تمامی فروشگاه های خود در سراسر ایران محصول با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریان ارائه می نماید.

مفهوم تخفیف بالا در جانبو
جانبو با تکیه بر مدیریت اجرای عملیات با پایین ترین هزینه، سود خود را در این بخش با ارائه تخفیف با مشتریانش تسهیم می نماید. فروشگاه های جانبو با ساختار برنامه ریزی شده و با بکارگیری مدیریت موثر هزینه و ارائه محصولات اساسی و با تخفیف بالا مفهوم بالاترین تخفیف را برسه اصل اساسی زیر بنا نهاده است:

» ساختار سازمانی غیر متمرکز جهت سرعت دهی به ارتباط با فروشگاه و مدیریت لجستیکی منطقه برای سرعت بخشی به روند تصمیم گیری و اجرا.
» جلوگیری از هرگونه فعالیت و حرکتی که موجب افزایش قیمت محصولات گردد.در این راستا می توان به : برنامه ریزی امور مدیریت، دکوراسیون فروشگاه، تعدادپرسنل، فرایند توزیع، کاهش هزینه های تبلیغات و بازار یابی به پایین ترین قیمت اشاره کرد.
» محدود کردن تنوع محصولات به 800 نوع کالای با کیفیت و نظارت بر فروش آنها با موثر ترین روش ونازلترین قیمت.
فروشگاه جانبو با تکیه بر قدرت خرید بالا و خرید محصولات با قیمت پایین از تامیین کنندگان موفق به اراِه محصولات با کیفیت با نازل ترین قیمت شده است.

در نظر داشته باشید که فروشگاههای جانبو در زمینه انتخاب محصول و فرآیند قیمت گذاری، استراتژی بسیار حساس و دقیقی را در پیش گرفته است، و 80 درصد محصولات مایحتاج روزانه مردم را ارائه میکند.
جانبو در حال حاضر بیش از هفتصد شعبه در ایران دارد و بزودی با هشتصد شعبه در خدمت مشتریان خود در سراسر ایران خواهد بود