اعطای نمایندگی چای شهرزاد
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
اعطای نمایندگی چای شهرزاد با نیم قرن تجربه با شرایط ویژه
چای شهرزاد با تعهد به تهیه و بسته‌بندی مرغوب‌ترین محصولات مزارع چای دنیا، بیش از نیم قرن است که با همکاری کارشناسان بین‌المللی محصول مزارع ممتاز چای در هندوستان را با امنیت، تشریفات و در بسته‌بندی‌هایی زیبا و جذاب، برای مردم اصیل ایران به ارمغان می‌آورد. برای اینکه مردم ایران شایسته بهترینها هستند. نوشیدنی اصیل هندوستان، طعمی قوی و رنگی خوش دارد. نوشیدنی سرِ چشمه را ترجیحا به روشی که روی بسته‌بندی‌های شهرزاد ذکر شده دم کنید تا گل چای در قوریتان بشکفد و جانتان را جلا بدهد.
در حال حاضر محصولات چای شهرزاد دارای تنوع بالایی می باشد.
درباره تاریخچه چای شهرزاد باید گفت :
موسس چای شهرزاد آقای داریانی کار خود رو از سال1333 شروع کرد. او ابتدا در تجارتخانه‌ی پسرعمویش، قاسم داریانی مشغول به کار شد. تجارتخانه‌ای که چای را به صورت عمده از هندوستان به ایران وارد کرده و با نام برند کبوتر به تجار ایرانی سراسر کشور می‌فروخت. وی به مدت 5 سال در این تجارتخانه به کسب تجربه مشغول بود. در ابتدا چای از مبدا بصورت فله ای وارد بازار می شد که باعث پاره ای از مشکلات می شد چای شهرزاد با واسطه‌های متعدد بدون نشانی از اصلیت و هویت چای، به دست مصرف‌کننده می‌رسید. علاوه بر این وضعیت آشفته، چای فله که به صورت باز عرضه می‌شد در معرض انواع آلودگی و گرد و غبار بود.
شهریار داراینی فرزند آقای داریانی هم اکنون عهده دار مدیریت چای شهرزاد می باشند. او درصدد است با استفاده از تجربیات درخشان گذشته، حفظ ارتباط گسترده و عمیق‌ کمپانی شهرزاد با هندوستان، سریلانکا و سیلان و استحکام ارتباطات جدید با کشورهایی همچون کنیا باز هم طرحی نو در صنعت چای کشور دراندازد.
جهانی شدن چای شهرزاد در کنار کیفیت بالا و بی نظیر هدف اصلی چای شهرزاد می باشد.